تونرها بخش مهمی از روش های مراقبت از پوست ما هستند و بسیاری از افراد مزیت های تونر ها را دست کم میگیرند .

تونرها دارای مزایای زیادی از قبیل بازسازی pH پوست، شادابی و تازگی پوست و همچنین به عنوان یک لایه محافظ عمل می کند و منافذ پوست را کوچکتر می کنند.

معرفی محصول :

تونر چای سبز بادی شاپ کمک کننده شادابی پوست می باشد و غنی شده با روغن درخت چای و به همراه پودر قابل حل می باشد . این تونر پوست را تمیز می کند و به پوست تازگی می بخشد و می بایست پس از شستشو و تمیز کردن پوست، برای حذف هر گونه مانع باقی مانده از آرایش و ناخالصی ها، که می تواند منافذ را مسدود کند، استفاده کنید.

 • 100 درصد وگان
 • غنی شده با روغن درخت چای از قله کوه کنیا
 • باقی مانده آرایش و ناخالصی ها را حذف می کند
 • مناسب برای پوست های چرب
 • قیمت : از ۱۹۹ هزار تومان تا ۲۹۹ هزار تومان ( برای خرید کلیک کنید )

دستورالعمل استفاده:

بعد از شستشوی پوست و قبل از استفاده ار مرطوب کننده استفاده شود . همواره به یاد داشته باشید قبل از مصرف تونر را به خوبی تکان داده تا پودر داخل آن از حالت ته نشین خارج و حل شود و سپس پنبه یا پد را به مقدار کافی از آن آغشته نموده و بر روی پوست اپلای نمایید .

بسته بندی :

تونر از یک بطری شفاف سبز تیره رنگ با یک درب مشکی که در بالا قرار گرفته است نشکیل شده است . درب تونر کاملا محکم می باشد و به صورت خود به خود باز نمیشود، اما از آنجا که محتوی مایع است، پیشنهاد می شود در مواردی مانند مسافرت درب آن را با چسب نواری محکم نمایید .

درجه غلظت :

تونر بادی شاپ متشکل از نشاسته ذرت می باشد که در انتهای تونر ته نشین می باشد . هنگامی که تونر را به خوبی تکان نداده باشید خواهید دید که تونر یک مایع سبز شفاف است اما با تکان دادن تونر و حل شدن مواد ته نشین شده خواهید دید که رنگ تونر به سبز غیر شفاف و ابری مانند تغییر میکند .

رایجه و بو :

تونر دارای عطر و بوی قوی درخت چای است، اما در عرض 1-2 دقیقه در هنگام استفاده از آن از بین می رود. ممکن است در اولین استفاده پوست شما عطر و بوی بسیار قوی پیدا نماید.

چگونه کار می کند:

بنا بر تایپ پوست بنده که مختلط و چرب بوده و تمایل تی زون به چربی ، پس از خواندن موارد بسیار از بررسی ها توسط بلاگرها در مورد تونر تصمیم گرفتم که آن را امتحان کنم. لازم به ذکر است تونر پیشین که از آن استفاده می کردم Clarifying Lotion 3 کلینیک بود که بسیار هم از آن راضی بودم اما در دراز مدت پوست را بسیار خشک می نمود .

در چندین استفاده اول ، سوزنی شدن خفیفی را احساس کردم که حدود 3-4 ثانیه باقی می ماند. اما در 3-4 روز بعد پوست من تغییر پیدا کرد، من متوجه شدم که پوست بینی من نرم تر و صاف تر شد و همچنین به کاهش حجم منافذ نیز کمک نمود و من این تونر را به عنوان درمان موضعی برای جوش که گهگاه روی صورتم میزند استفاده کردم .

راستی در هر بار استفاده نیاز به مقدار کمی از آن دارید و پس از استفاده از این تونر باید مرطوب کننده را نیز استفاده کنید .

مزایا :

 • منافذ باز پوست را کاهش می دهد .
 • تاریخ انقضا طولانی که به مدت سه سال است .
 • چربی پوست را کنترل می کند و پوست بیش از حد براق نمیگردد .
 • درمان مناسب برای پوست های مستعد جوش

معایب :

 • سوزش کم و همچنین ممکن است برای پوست های حساس مناسب نباشد .
 • قیمت بالا

نتیجه گیری :

تونر چای سبز مناسب برای افراد با پوست چرب و مستعد جوش است . کمک به محو شدن لکه ها کرده و چربی پوست را کنترل می نماید .

خرید محصول :

نظر شما راجع به تونر درخت چای بادی شاپ چیست ؟ در نظرات سوالات و دیدگاههای خود را بیان کنید .