سلام دوستان . این هفته هوا کاملا گرم و سوزان شده است، من مطمئن هستم که همه ما از آب و هوای گرمتر اخیر لذت برده ایم، اما یک چیز وجود دارد که نمی توانیم به آن بی اعتنا باشیم و آن چیزی نیست جز پوست ما !

همه ما میدانیم که قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب باعث می شود که سلول ها جهش پیدا کنند و به نوبه خود به طور بالقوه باعث سرطان می شود. به همین دلیل عدم حفاظت پوست از خورشید می تواند باعث بروز سرطان پوست شود.

نکته دیگر که باید به آن توجه داشته باشیم این است که حفاظت SPF تنها زمانی که هوا فوق العاده گرم است کافی نیست. حتی در روزهای آفتابی و سرد، اشعه های UV به اندازه کافی قوی هستند تا بتوانند از طریق ابرها نفوذ کنند و به پوست شما آسیب برسانند. شخصا من یک کرم BB را با SPF استفاده میکنم .

شرکت بادی شاپ اخیرا یک محصول فوق العاده در لاین دفاع پوستی معرفی کرده است که در این نقد می خواهیم به آن بپردازیم . در ابتدا لازم به ذکر است اسپری ضد آفتاب بادی شاپ باعث تعییر ظاهری در پوست شما نمی شود و صرفا به پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب کمک می کند .

با این حال، قبل از اینکه به بررسی بپردازیم من باید بگویم این محصول ، یک فیس میست است. از آنجا که نه تنها از اشعه های مضر UV محافظت می کند، بلکه ضد آلودگی نیز هست. با توجه به اینکه در کلان شهر ها کیفیت هوا ضعیف است و آلودگی هوا بالاست و همچنین اینکه ما می دانیم که کیفیت هوا ضعیف برای سیستم تنفسی ما بد است، بنابراین چگونه می توان برای پوست ما مناسب باشد؟ پاسخ این است که هوای آلوده می تواند باعث تحریک، قرمزی، تکه های خشک و پیری زودرس شود.

اسپری ضد آفتاب صورت SPF 30 (که مقدار خوب حفاظت را در بر میگیرد )، ضد آلودگی، ضد اکسید کننده و 100٪ وگان است. من تصمیم گرفتم آن را قبل از برنامه آرایش خودم استفاده کنم و از خوشحالی تعجب کردم!

بسیاری از SPF حاوی کرم ها و آغازگرهایی هستند که اغلب بر روی پوست ضخیم می شوند و بعد از چند ساعت سبب براق شدن پوست میشوند که این مورد برای کسی که دارای پوست بیش از حد چرب مانند من است عالی نیست! بعد از استفاده این حس به من دست داد که تازه از سونا بیرون آمده ام !. یک محصول سبک که من آن را برای روز در نظر گرفته میتوانم در طول روز بارها و بارها از آن استفاده کنم و به راحتی بر روی پوست اسپری کنم . این محصول خنک کننده است، بنابراین در آب و هوای گرم حس خوبی نیز میدهد . حس اینکه در طول روز بدون خراب شدن آرایش میتوان از اسپری استفاده کرد تجربه بسیار خوبی بود .

Body Shop Multi Protection Face Mist SPF30 یک محصول مراقبتی پوست سبک وزن است که برای محافظت از پوست شما در مقابل UVA و اشعه UVB و همچنین در برابر آلودگی نیز طراحی شده است. این محصول با عصاره جلبک قرمز و ویتامین C غنی شده است تا به شما یک پوست روشن و شفاف بدهد.

در اینجا خواص اصلی را نیز با هم مرور می کنیم :

حفاظت چند لایه – IVA، UVB و آلودگی هوا

عدم ایجاد منافذ مسدود شده

۱۰۰ درصد وگان

حاوی روغن مارولا است

من واقعا این محصول را به همه توصیه می کنم. هر کس نیاز به محافظت از پوست خود دارد، این اسپری تجربه ای لذت بخش را رقنم میزند . این محصول شامل بویی تازه و سبک وزن است و مقدار قابل توجهی از خسارت و آلودگی خورشید را جبران میکند .

خرید اسپری ضد آفتاب بادی شاپ با تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی خونه چین :

اگر شما هم این محصول را خریداری کردید خوشحال می شویم تجربیات خود را در دیدگاهها بیان نمایید .