اگر یک گزینه مهم را همیشه در یک محصول مراقبت از پوست دنبال کنیم ، آن توانایی برای شادابی پوست است . به همین منظور ، تصمیم گرفتیم به نقد و بررسی فیس میست ویتامین سی بادی شاپ بپردازیم .

توضیحات محصول :

در نگاه اول می توان گفت بسته بندی محصول حس خوبی را به ما می دهد . یک بطری نارنجی بسیار خوش رنگ با یک پمپ اسپری در بالای آن . لازم به ذکر است همانطور که میدانید در محصولات بادی شاپ هر لاین رنگ به خصوص خود را دارد و لاین ویتامین سی با رنگ نارنجی شناسایی می شود . اسپری با عطر مرکبات می باشد و با اولین اسپری کردن این عطر را احساس می نمایید . این اسپری سرشار از ویتامین سی می باشد و میتوانید از آن در هر کجا و حتی در هر لحظه استفاده نمایید ، فقط کافی است حس کنید پوست شما خسته است و یا احساس سوزش در پوست خود دارید و همان لحظه می توانید اسپری کردن را آغاز نمایید.

اسپری فیس میست ویتامین سی بادی شاپ بهترین گزینه برای انرژی دادن به پوست خسته می باشد . با میوه کامو کامو از جنگل آمازون غنی شده است . راستی از این اسپری میتوانید به عنوان تنظیم کننده آرایش نیز استفاده نمایید .

اما عقیده و نظر نویسنده در خصوص این اسپری :

شاید باورتان نشود اما این بهترین اسپری فیس میست است که می توانید به پوست خود هدیه بدهید. برخلاف اکثر فیس میست ها ، اسپری فیس میبست بادی شاپ همراه با ویتامین C است، که یک ماده شگفت انگیز برای پوست است و فورا پوست را با طراوت می کند. این اسپری پوست شما را مرطوب و درخشان نگه می دارد.

این اسپری را صبح و عصر استفاده میکنم و بعد از یک هفته کاملا متوجه احیای پوست خودم شدم ! خستگی و کسلی پوست از بین رفت و شادابی پوست را کاملا حس کردم . من در هر بار استفاده سه بار اسپری مینمودم و با دست آن را گسترش میدادم . البته این اسپری رو میتونید حتی بعد از میک آپ و آرایش نیز استفاده کنید و هر زمان که احساس کردید پوستتان کدر و یا خسته به نظر می رسد بر روی آن اسپری کنید .

مزابای محصول :

رایحه عطر مرکبات.
پوست را مرطوب و خستگی پوست را ترمیم می کند.
مناسب انواع پوست.
ویتامین C را به پوست شما شما می دهد.

اسپری فیس میست بادی شاپ در سایز ۱۰۰ میل و با تخفیف در سایت خونه چین موجود است :