صرف نظر از اینکه پوست شما چه رنگی داشته باشد، ممکن است بخواهید رنگ پوستی برنزه در سریع ترین زمان و کم ضرر ترین حالت ممکن داشته باشید، که در این صورت لوسیون هانی برنز بادی شاپ قطعا بهترین انتخاب شما خواهد بود. یک لوسیون با عطر بسیار دلنشین گل یاس که سریعا درخشش خاصی را به همراه رنگ برنزه به پوست شما هدیه می دهد و جالب تر اینکه با شتسشو از بین می رود.
این محصول پوست را بدون آسیب هایی مانند تماس مستقیم با خورشید برای برنز شدن و یا سولاریوم ، برنز میکند .
نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از این محصول برای هر نوع تایپ پوستی مجاز بوده و به سرعت نتیجه بخش است و همچنین لازم به ذکر است این محصول به هیچ عنوان احساس چربی به پوست نمی بخشد و پس از خشک شدن روی پوست، هیچ ردی روی لباس باقی نمیگذارد.
عناصر تشکیل دهنده :
این محصول تشکیل شده است از عسل طبیعی تهیه شده در کشور اتیوپی و موم زنبور عسل از کشور کامرون برای مرطوب نگاه داشتن پوست، و همانطور که ذکر شد، عنصر کلیدی تشکیل دهنده هانی برنز بادی شاپ، عسل ارگانیک می باشد.
روش استفاده :
قبل از استفاده همانطور که در پشت شیشه محصول نیز ذکر شده است آن را به خوبی تکان دهید و سپس بر روی پوست با حرکات دایره ای اعمال کنید و چند لحظه صبر کنید تا کاملا جذب پوست شود.
نکته : از تماس محلول به پارچه و لباس خودداری نمایید .
اما یک تجربه من از این محصول :
من علاقه زیادی از استفاده از روغن روی پوستم ندارم، به ویژه در تابستان ها، اما این محصول توجه من را به عنوان “روغن برنز خشک ( بی آب ) (Honey Bronze Shimmering Dry Oil) “به خود جلب کرد. بنابراین تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم
بسته بندی بطری به صورت شیشه ای و شفاف می باشد که به نظر خیلی خوب و جذاب است. در نگاه اول به این محصول به نظر می رسد که دانه های طلایی با روغن برنز مخلوط شده است. و می بایست قبل از استفاده، بطری را به خوبی تکان دهید تا محلول به خوبی مخلوط شود و شما از روغن برنزه مرطوب کننده و طلایی بهره مند شوید.
بوی محصول برای من کمی قوی به نظر رسید اما این بو بسیار دلنشین و خاص است .
خوب همانطور که در بالا و در قسمت روش استفاده ذکر شده بود کمی از محلول را بر روی پوست خود ریخته و بر روی پوست به صورت دایره ای ماساژ دادم و در یک چشم به هم زدن رنگ برنز ظریفی را احساس کردم و کمی صبر کردم تا روغن خشک به پوست نفوذ کند. می توان گفت این محصول به عنوان یک برنزه کننده سریع عمل می کند و همچنین در مقایسه با سایر برند ها باید به این نکته اشاره کرد که این یک محصول شیمیایی نمی باشد و تهیه شده از روغن نارگیل برزیلی از پرو و موم زنبور عسل از کامرون می باشد و میتوان آن را به عنوان یک محصول مراقبت کننده از پوست نیز استفاده کرد. یکی دیگر از نقاط قوت این محصول این بود که اصلا احساس چربی به من دست نداد .
خرید هانی برنز بادی شاپ با قیمتی ویژه در فروشگاه اینترنتی خونه چین :

اگر شما هم این محصول را خریداری و یا استفاده کردید خوشحال می شویم تجربیات خود را در دیدگاهها بیان نمایید .