اگر بگوییم تابستان و ویتامین ای همراهان خوبی هستند بیراه نگفتیم و اگر از کرم های ویتامین ای برند هایی که موافق عدم خشونت علیه حیوانات نیستند استفاده کنیم همواره احساس عذاب وجدان داریم . پس بهتره ادامه این نقد را به بررسی کرم صورت ویتامین ای بادی شاپ بپردازیم که همانطور که اطلاع دارید این برند مخالف خشونت بر روی حیوانات می باشد و به هیچ عنوان هیچ یک از محصولات آن بر روی حیوانات آزمایش نمی شود و ارگانیک بودن محصولات ویژگی برتر این برند است .

نگاه کلی به محصول و بسته بندی :

این محصول در یک بطری پلاستیکی استوانه ای باریک و به رنگ صورتی با درپوش سیاه قرار دارد. این بطری برچسب های سفید دارد که دارای نام تجاری ، محصول ، مواد اصلی و سایر خواص چاپ شده روی آن است. در پشت ، قیمت ، ماندگاری ، کمیت و سایر اطلاعات چاپ شده وجود دارد.

این بطری دارای پمپ بالایی است که باعث می شود استفاده از محصول فوق العاده آسان باشد و از نظر بهداشتی نیز بسیار احساس زیبایی می کند! کیفیت بسته بندی فوق العاده است و از بادی شاپ چیزی کمتر از این نمی توان انتظار داشت! بطری بسیار زیبا و زنانه به نظر می رسد. نوع رنگ صورتی احساس سرخ شدن از تابستان را به شما می بخشد! بنابراین ، به طور خلاصه ، من واقعاً عاشق بسته بندی هستم!

عناصر تشکیل دهنده :

زمان انقضای این کرم همانطور که در پشت بطری دیده می شود ۱۲ ماه پس از اولین استفاده می باشد .

اما تجربه من از استفاده محصول :

این محصول یک کرم سبک است و به همین دلیل مناسب انواع پوست ها علی الخصوص پوست های حساس می باشد . سبکی محصول در اولین استفاده من از آن ثابت شد . این محصول به رنگ سفید مایع می باشد و حتی با پمپ کردن بر روی دست و کج نمودن دست خواهید دید که به آرامی شروع به حرکت می کند . در نگاه اول به نظر می رسد ضد آفتاب بسیار خوشبویی است !

فقط یک پمپ محصول برای صورت و گردن من کافی بود. در ابتدا می توانستم درخشش جزئی در صورتم ببینم ، اما بعد از چند دقیقه ناپدید شد. این محصول همانطور که در بالا گفتم از نظر فرمول بسیار سبک است و در حین استفاده می توانستم سطح رطوبت را حس کنم. تمام روز پوست من نرم ، صاف ، نرم و نرم بود! هنگام لمس کردن پوست حتی پس از چند ساعت از استفاده این محصول احساس بسیار عالی خواهید داشت .

این محصول در حالی که پوست را به خوبی مرطوب می کند ، محافظ پوست در معرض آفتاب نیز می باشد .
با SPF 30 PA +++ ، در واقع محافظت مناسبی از آفتاب می کند. توجه داشته باشید که این مقدار SPF برای 3-4 ساعت خوب است .

قدرت آنتی اکسیدانی روغن گندم و قدرت رطوبت موجود در اسید هیالورونیک کلید اصلی تأثیرگذاری خوب این محصول بر روی پوست است! روغن گندم یکی از غنی ترین منابع ویتامین E است که به محافظت از پوست در برابر رطوبت و آسیب های محیطی مانند رادیکال های آزاد کمک می کند. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن یافت می شود و به عنوان یک آهنربای رطوبت تا وزن 1000 برابر وزن خود را در جذب رطوبت تحمل میکند و به بهبود رطوبت پوست شما کمک می کند. اسید هیالورونیک موجود در محصولات بادی شاپ از 100٪ منشأ طبیعی است که با تخمیر آن توسط گندم حاصل می شود.

مزایای کرم صورت ویتامین ای بادی شاپ :

  • آبرسانی پوست را حفظ می کند.
  • سبک وزن
  • دارای ضد آفتاب ، SPF 30
  • پوست را به طور طبیعی سالم نگه می دارد.
  • به سرعت جذب می شود.
  • فقط مقدار کمی لازم است.
  • بسته بندی آن مناسب سفر است .

این محصول یکی از بهترین مزایایی که ارائه می دهد این است که پوست خود شما را مرطوب و نرم نگه می دارد . حتی هیچ نوع علامت سفیدی بر روی پوست باقی نمی گذارد.

با حضور UVA و UVB که در محافظت از پوست شما در برابر اشعه های مضر خورشید کمک می کند ، غنی شده است. این محصول با اسید هیالورونیک تخمیر شده زیستی تقویت شده است که به قفل شدن رطوبت در اعماق پوست کمک می کند. بیش از 48 ساعت پوست را مرطوب نگه می دارد و باعث می شود برای انواع تایپ های پوستی مخصوصا پوست های خشک قابل اعتماد باشد .

خرید کرم صورت ویتامین ای بادی شاپ با قیمتی ویژه در فروشگاه اینترنتی خونه چین :


اگر شما هم این محصول را خریداری و یا استفاده کردید خوشحال می شویم تجربیات خود را در دیدگاهها بیان نمایید .